KALE

KALE VERSUS İNCE GÖMME REZERVUAR+MAT BUTON+D 100 STOP VALF+SMART İDEA ASMA KLOZET+NKP İNCİ YAVAŞ KAPAK

  • 7090078699SET
  • Telefon ile teyit ediniz15-20 gün içinde karoya verilir VAR

KALE VERSUS İNCE GÖMME REZERVUAR+MAT BUTON+D 100 STOP VALF+SMART İDEA ASMA KLOZET+NKP İNCİ YAVAŞ KAPAK

1.325,14
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü

Yavaş Kapanan Kapak
İdea Kanalsız yıkama klozet
Gömme Rezervuar
Stop Valf
Buton

 KALE’NİN ÖDÜLLÜ KLOZETİ ‘SMARTYIKAMA’, STANDART KLOZETLERDEN YÜZDE 100 DAHA HİJYENİK 

En temiz klozet serisi Kale’den: ‘Idea SmartYıkama’

Seramik sağlık gereçleri sektörünün akılcı çözümler üreten deneyimli markası Kale, çevre dostu yeni serisi ‘Idea SmartYıkama Klozet’ ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.


Yenilikçi bakış açısıyla tasarlayarak ürettiği estetik ve fonksiyonel banyo ürünlerini tüketiciyle buluşturan Kale, ‘Smart’ felsefesi ile tasarladığı, tasarrufa yönelik çevreci ürünlerle, tüketicilere dost çözümler sunmaya devam ediyor.

Kale’nin ‘Altın Çekül’ ödüllü klozeti
Türkiye’de yapı malzemesi alanında en iyi ürünün seçildiği ilk ve tek ödül ‘Altın Çekül’ü alan Kale, ‘SmartYıkama Klozet’ ile standart kanallı klozetlere göre yüzde 100 daha hijyenik ve kolay temizlenen bir sistem sunuyor. Kanalsız tasarımı sayesinde kir ve bakteri tutmayan sistem, aynı zamanda jet tipi yıkama ile suyu, klozetin her yerine eşit şekilde dağıtıyor. 


Su tasarruflu, çevre dostu ve hijyenik
Kale’nin su tasarrufu sağlayan ‘AquaSmart’ grubunda yer alan yeni ürünü ‘Idea SmartYıkama Asma Klozet’, hijyenik kanalsız yapısıyla kusursuz çalışıyor. ‘Idea SmartYıkama Asma Klozet’, kolay temizlenebilen iç hazneye sahip olması, suyun kendi hacimsel ağırlığını kullanarak küçük bir dağıtım noktasından tüm yüzeyi yıkaması, kanalsız yapısı, daha az temizlik malzemesi kullanılmasından dolayı çevreye verilen zararı azaltması, üretiminde enerji tasarrufu sağlaması ve yalın tasarımı ile tüketici ve profesyonellerin özellikle ilgisini çekiyor. Kale’nin yenilikçi serisi, 10 yıl ürün garantisiyle sunuluyor. 


En temizi ‘SmartYıkama Klozet’
Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü’nün yaptığı ‘Smart Yıkamalı Kanalsız Klozet ve Normal Yıkamalı Klozetteki Bakteriyel Tutunmanın İncelenmesi Sonuç Raporu’na göre, SmartYıkama Asma Klozet’in standart klozetlerden daha hijyenik olduğu onaylandı.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı